Sharlene i jej walka z otyłością

Sharlene postanowiła, że musi coś zrobić ze swoim zdrowiem, gdy ważyła 135 kg. Od dawna nie lubiła swojego ciała i nie znosiła, gdy ktoś ją fotografował. Próbowała wielu metod odchudzania, które nie były skuteczne i prowadziły do efektu jojo.

Jej błędem w odżywianiu było to, że jadła bardzo dużo węglowodanów, starając się zastąpić nimi inne składniki i ciągle czuła się głodna.

Po kilku latach diet, które nic nie dawały, Sharlene dowiedziała się, że aby schudnąć, trzeba zmienić styl życia, a nie tylko dietę.

Przełomem w jej życiu było zastosowanie diety zasadowej i programu Cud pH. Zobaczyła, że jest skuteczny i zaczęła szybko chudnąć. Terapia była bardzo skuteczna i Sharlene po 6 miesiącach ważyła aż 72 kilogramy mniej. Znajomi przestali ją poznawać na ulicy – zmieniła ubrania z rozmiaru 58 na 38. Dzięki diecie zasadowej ma znacznie więcej energii i świetnie się czuje.

Sharlene podzieliła się swoją historią w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH.”, która jest dostępna w naszym sklepie.

You may also like...