Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH

Zastanawiałeś się, dlaczego tak wiele osób ma problemy ze schudnięciem? Dzieje się tak dlatego, że zwracamy uwagę na kalorie, a nie na to, czy nasz organizm jest zakwaszony. Zakwaszenie organizmu, które jest spowodowane przez niewłaściwą dietę, to podstawowa przyczyna nadwagi.

Rozwiązanie problemu nadwagi

Program doktora Roberta Younga, przedstawiony w książce „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH”, pozwala schudnąć w 7 prostych krokach.

Dzięki tej książce dowiesz się między innymi:

  • jakie jest znaczenie wody alkalicznej w diecie

  • które pokarmy powodują zakwaszenie organizmu

  • jak twój organizm reaguje na różne rodzaje pokarmów

  • co jeść, by efektywnie i zdrowo chudnąć

By schudnąć, nie musisz pamiętać o liczeniu kalorii i ilości tłuszczu i cholesterolu… Najważniejszym czynnikiem, który wpływa na to, że nie możesz schudnąć, jest pH organizmu. Gdy poznasz produkty o działaniu zakwaszającym i odkwaszającym i zmienisz dietę, Twoja waga spadnie w naturalny sposób.

Przełomowe odkrycie na temat odchudzania

Osiągnięcie odpowiedniej masy ciała jest proste wtedy, gdy pH krwi będzie zasadowe. Doktor Robert Young wraz z żoną Shelley Redford Young opisuje, jak w 7 krokach poprawić stan organizmu i sylwetkę, a także schudnąć na stałe.

Wielu naukowców uważa, że komórki tłuszczowe, które już raz powstały, nigdy nie znikają. Badania doktora Roberta Younga wskazują jednak, że można się ich pozbyć na zawsze wtedy, gdy będziemy odżywiali się w alkaliczny sposób.

Książka napisana jest prostym językiem i pozwala na zapoznanie się z podstawami naukowymi diety. Dzięki niej dowiesz się, co powinieneś jeść, a czego unikać. Książka zawiera także przepisy i plan ćwiczeń.

Najbardziej motywującym elementem książki są zdjęcia i historie osób przed i po zastosowaniu tej diety.

Czy ta książka jest dla mnie?

Książka jest skierowana do wszystkich osób, które mają problem z utrzymaniem odpowiedniej wagi. Większość z nas jest ofiarą nowoczesnego stylu życia – nie mamy wystarczającej ilości czasu, by zadbać o to, co najcenniejsze – o nasze ciało.

Autor doskonale wie o tym, dlatego dopasował porady do potrzeb osób, które nie mają czasu na gotowanie lub wykonywanie długotrwałych ćwiczeń.

Podstawą Twojego sukcesu jest konsekwentne wprowadzenie tych porad w życie. Po utracie kilku kilogramów zobaczysz, że to bardzo proste i nabierzesz motywacji do dalszego odchudzania. To proste, ponieważ na diecie zasadowej masz dobre samopoczucie i mnóstwo energii.

O autorze

Autor książki, doktor Robert O. Young jest mikrobiologiem i dietetykiem. Aktywnie działa w Amerykańskim Stowarzyszeniu Mikrobiologów. Wykłada na całym świecie i opowiada o tym, jak naturalnymi metodami można wyleczyć takie choroby, jak cukrzyca, nowotwory, białaczka i AIDS. Zajmuje się też wpływem diety na samopoczucie.

You may also like...