Prawda o chorobach serca i udarach mózgu

Wszystko, co powiedziano o cholesterolu i chorobach serca jest złe, złe, złe! Wiem, że brzmi to tak, że trudno w to uwierzyć, ale to prawda!

Większość ludzi jest przekonana, że ​​choroby serca i udary mózgu są skutkiem diety bogatej w tłuszcze nasycone i cholesterol. Pogląd ten opiera się na idei, że szkodliwy cholesterol LDL jest przyczyną miażdżycy lub stwardnienia naczyń krwionośnych.

Ale prawda jest taka, że cholesterol, nawet tak zwany „zły cholesterol”, chroni cię od zawału serca lub udaru mózgu. Prawda ta jest znana od dziesiątków lat! Prawdziwą przyczyną zawału serca lub udaru jest nadmiar kwasów metabolicznych i dietetycznych, które nie są właściwie wyeliminowane z organizmu poprzez cztery drogi eliminacji – oddychanie, defekację, oddawanie moczu i wydzielanie potu. Organizm chroni się przed atakiem serca lub udarem mózgu poprzez wiązanie diety, metabolizmu i/lub kwasów z cholesterolu. Podsumowując, cholesterol chroni twoje życie! Jesteś narażony na większe ryzyko ataku serca lub udaru mózgu gdy masz niski cholesterol albo gdy masz bardzo wysoki cholesterol i prowadzisz kwaśny styl życia i dietę. Dlaczego? Po raz kolejny cholesterol nie powoduje zawałów serca i udarów mózgu – metaboliczny i dietetyczny kwas powoduje zawały serca i udary.

Kiedy prezydent Dwight „Ike” Eisenhower miał swój pierwszy atak serca, jego poziom cholesterolu wynosił 164 mg / dl – jest to poziom uważany za „doskonały” w odniesieniu do dzisiejszych standardów.

Co więcej, Ike mierzył poziom cholesterolu 10 razy w roku. Wyeliminował wszystkie tłuszcze nasycone i zjadał niby jedzenie dobre dla serca, takie jak olej kukurydziany. Robił wszystko to co kardiolodzy mu zalecali – a jednak miał szereg nowych ataków serca i zmarł na kwasową chorobę serca.

Co prawda Ike był prawdziwym obywatelem w populacji ogólnej. Amerykanie spożywali tzw. kwaśne diety przez ponad 40 lat i cały czas nie widać było zmniejszenia ilości chorób serca, udaru mózgu lub miażdżycy. W rzeczywistości, choroby serca są dzisiaj dużo groźniejsze niż 50 lat temu!

Ludziom trudno uwierzyć, że wszystko, co mówiono o cholesterolu może być nieprawdziwe. Szczególnie trudno im uwierzyć, że ich lekarze mogą się tak bardzo mylić. Faktem jest, że ponad 50% tego, czego lekarze uczą się w szkołach medycznych jest błędne lub przychodzi dzień, w którym przestaje być aktualne.

Po latach badań odkryłem, że cholesterol nie jest przyczyną chorób serca i udaru mózgu, ale jest prewencyjną substancją stworzoną przez organizm po to, aby zapobiec chorobom serca i / lub udarom mózgu. Cholesterol chroni twoje zdrowie i życie przed nadmiarem kwasowości… tzw. zdrowe dla serca diety są w rzeczywistości bardzo kwaśne, zostały one przypisane do Amerykanów, od czterech dekad obserwujemy, że są one przyczyną ogromnej ilości nowotworów na całym świecie.

W rzeczywistości, kwaśne diety, które zalecał rząd USA prawdopodobnie zabiły więcej Amerykanów niż obie wojny światowe! To dlatego, że pokarmy i płyny, które rząd zalecał działają jak potężne „kwasy”, które psują komórki organizmu prowadząc do kwasicy tkankowej lub stanów nowotworowych.

Raport z badania „Framingham Heart”, przedstawiony w prestiżowym czasopiśmie „The Lancet”, wykazał, że mężczyźni, których poziom cholesterolu był poniżej 190 mg / dl – czyli w normie- byli narażeni na trzykrotnie większe ryzyko zachorowania na raka jelita grubego w porównaniu do mężczyzn z poziomami cholesterolu większymi niż 220 mg / dl.

Jeśli chodzi o ryzyko zawału serca z powodu wyższego poziomu cholesterolu, nie było różnicy między mężczyznami z poziomem wynoszącym 180 mg / dl i tymi z cholesterolem powyżej 250 mg / dl.

Problem tkwi w tym, że większość lekarzy nie ma czasu, aby nadążyć za najnowszymi badaniami naukowymi i przez to duża ilość diagnoz jest błędnych!

Każdego roku, nasz rząd i duża liczba prywatnych instytucji wydają miliardy dolarów na badania, ale wiele z tych badań przechodzi niezauważona i to jest poważny błąd.

Co gorsza, zgromadzone informacje często nie są stosowany w leczeniu i zapobieganiu chorób człowieka.

Większość lekarzy nigdy nie czytała więcej niż kilka artykułów w popularnych czasopismach medycznych, prawie nigdy nie czytali publikacji nauk podstawowych. To dlatego, że uważają, że tzw. alternatywne metody leczenia nie działają.

Ale prawda jest taka, że Dr Robert O. Young w oparciu o „alternatywne” zabiegi alkalizujące będzie tworzył przyszłe standardy leczenia.

Jeden przykład: Przez dziesięciolecia, tak zwani alternatywni lekarze, którzy byli również zorientowani w zagadnieniach dietetycznych zalecali kwas tłuszczowy omega-3 (zawarty w rybach, lnie i konopiach) jako sprawdzony w profilaktyce chorób układu krążenia, a także jako istotny element dla rozwoju neurologicznego młodych organizmów.

Jednak przez lata wielu lekarzy odrzucało takie zalecenia, ogólnodostępne czasopisma medyczne wyszły im naprzeciw, atakując ich, twierdząc, że ich wątpliwości są bezpodstawne.
Teraz oczywiście wszyscy chwalą omega-3 jako środek zapobiegawczy i profilaktyczny.

Dr Young, poprzez swoje wieloletnie badania wykazał, że kwasy tłuszczowe omega-3 pomagają złagodzić toksyczne kwasy dietetyczne i metaboliczne, które powodują choroby serca, udary mózgu i nowotwory.

Aby dowiedzieć się więcej o przeciwdziałaniu kwasom, które prowadzą do wszelkich chorób, w tym chorób serca, udarów mózgu i nowotworów, za pomocą kwasów tłuszczowych omega-3, przeczytaj „Próbowałam już tylu diet… Przełomowy program uzdrawiający – cud równowagi pH”, „Diabetyczna Rewolucja, „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnać… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH” i „The pH Miracle for Cancer”.

You may also like...