Nauralne leczenie inwazyjnego raka przewodowego sutka – historia Cindy

Poniższa historia została wysłana do doktora Younga przez Cindy Whitecraft z Ohio:

9 kwietnia 2009 zdiagnozowano u mnie inwazyjnego raka przewodowego sutka w prawej piersi. Lekarze wykryli go w trakcie rutynowej mammografii. Nie miałam żadnych objawów i nie wyczuwałam guza, dopóki lekarze nie wskazali mi, gdzie się umiejscowił. Jednakże przez ostatnie kilka lat nie czułam się najlepiej. W dniu diagnozy miałam jedynie 47 lat i myślałam po prostu, że mój stan wynika ze zwalniającego metabolizmu. Zmagałam się też z bardzo obfitymi miesiączkami, które w opinii lekarzy spowodowane były dwoma dużymi mięsakami i anemią. Walczyłam też z objawami zespołu jelita wrażliwego przez większość mojego życia zanim zdiagnozowano u mnie tę chorobę w 1999 roku. Czasami ten zespół prawie robił ze mnie kalekę.

cindyhiram

Cindy Wheatcraft

 

Poniżej cała historia:

Jestem właścicielką Centrum Zdrowia w Ohio i rozpoczęłam współpracę z Tomem Frazierem, który od 10 lat studiuje nauki dr Younga. Tom zaczął pracować ze mną ok. 1,5 roku przed diagnozą ucząc mnie o doktorze Youngu i jego odkryciach. Zaczęłam eksperymentować z dietą alkaliczną Cud pH dr Younga. Powtarzałam też sobie: „Ciekawe, co mi da przestrzeganie alkalicznego stylu życia i diety w 100%”. Uważaj na to, co mówisz 🙂

Tuż przed rozpoczęciem przygody ze stylem życia i dietą według Cudu pH odkryłam coś podejrzanego w trakcie rutynowej mammografii, co trzeba było sprawdzić. Doradzono mi cyfrową mammografię. Na badaniu pokazano mi guz w prawej piersi. Następnie lekarka wykonała USG piersi i coś ją zaalarmowało. Wezwała radiologa i po jej minie widziałam, że mam raka. Wykonano biopsję.

I to wszystko w jeden dzień, czwartek. Gdy dowiedziałam się, że mam bardzo agresywnego raka piersi o niskim procencie przeżywalności, zaczęłam zbierać informacje na jego temat, aby przygotować się na poniedziałek, kiedy to miałam otrzymać oficjalne wyniki. Lekarka przyjęła mnie w poniedziałek i przekazała mi niepomyślne wieści – diagnozę inwazyjnego raka przewodowego sutka, bardzo agresywnego i szybko rozprzestrzeniającego się nowotworu. Onkolog poinformował mnie, że czeka mnie min. 5 lat naświetlania i chemioterapii. Po wielu modlitwach, poszukiwaniach duszy, medytacjach, kontemplacji i szukaniu informacji zdecydowałam, że nie będą mi wycinać guza ani węzłów chłonnych. Ponadto odrzuciłam leczenie naświetlaniem czy chemią.

Zamiast tego wybrałam alkaliczny styl życia i dietę według Cudu pH dr Younga. Rozpoczęłam mój program 13 kwietnia. A 28 sierpnia okazało się, że nie mam raka! Tak, tak, oczy nie płatają ci figla! W mojej piersi i węzłach chłonnych nie było guza czy zgrubienia ani nawet stanu zapalnego.

Spotkałam się z dr Youngiem w czerwcu, gdy przyjechał do Nowego Jorku na 2-dniowy kurs Cud pH. Doktor przeprowadził badanie krwi, sprawdził stan piersi pod kątem nowotworu i poinformował mnie, że rak zaczął się rozwijać 15 lat temu. Od razu próbowałam sobie przypomnieć, co wydarzyło się w tamtym okresie w moim życiu. Hm, to właśnie wtedy się rozwodziłam i przeżywałam bardzo traumatyczny okres w moim życiu! Byłam zdumiona, że dr Young mógł zaobserwować fizyczne i emocjonalne czynniki stresu jedynie na podstawie kropelki krwi.

Dr Young zalecił mi także 12-16 tygodni „Sokowej uczty”. Spożywałam tylko soki z zielonych, alkalicznych liściastych warzyw i zmiksowane warzywa (zupy energetyzujące). Na początku nie było łatwo, ale moje ciało i umysł przestawiły się i zaczęły czerpać korzyści z tych bogatych w elektrony, alkalizujących pokarmów. Zespół jelita wrażliwego, z którym zmagałam się od lat, odszedł w niepamięć na zawsze. Miesiączki nie są już takie obfite, prawie wróciły do normy, a moje mięsaki się leczą.

Także moja mama i mój syn Tyler rozpoczęli razem ze mną przygodę z Cudem pH i dietą alkaliczną. Od tego czasu ciągle zaczepiają nas różne osoby pytając: „Co wasza trójka robi, że wszyscy wyglądacie tak promiennie?”. Ciągle słyszę komplementy na temat mojej aparycji, błyszczących oczu i młodego wyglądu. Ta dieta naprawdę jest dietą antystarzeniową!

21 sierpnia poszłam na badanie termograficzne piersi; wyniki wysłano do lekarzy z Uniwersytetu Duke i okazało się, że nie mam już raka przewodowego sutka w prawej piersi. Podczas wykonywania biopsji guza, lekarze wprowadzili do niego tytanowy klips (marker). Termografia pokazała marker, natomiast wokół niego ani w żadnym innym miejscu w mojej lewej piersi czy górnej części ciała nie było raka. Guz rozpłynął się w powietrzu! Zniknął na dobre!

Nie czułam się tak dobrze od lat; w sumie, nigdy nie czułam się tak dobrze, jak teraz! Nawet jako dziecko często skarżyłam się na bóle brzucha. Dziękuję dr Young! Pańska wiedza, praca i poświęcony czas uratowały mi życie!

Cindy Wheatcraft

Hiram, Ohio
cindylee761@wheatcraft.net 216-346-1894
Cindy Wheatcraft
Creative Healing Center
539 East Washington Street, Rear Entrance
Chagrin Falls, Ohio 44022
440-543-1757
www.cindyscreativehealingcenter.com

Poniżej wywiad Cindy z doktorem Youngiem (w języku angielskim):

https://www.youtube.com/watch?v=i9qejUElQKw

 

You may also like...