Naturalne lekarstwo na refluks żołądkowy, zmęczenie i nadwagę!

Poniżej historia Elissy:

Elissa przed zastosowaniem programu Cud pH

Elissa przed zastosowaniem programu Cud pH

 

„Cześć, mam na imię Elissa. W czasie, gdy zrobiono mi powyższe zdjęcie byłam chora, zmęczona oraz miałam nadwagę, co wynikało z nadmiernie kwasowego stylu życia i diety.

W wieku 37 lat zaczęły się moje problemy z żołądkiem, na czele z refluksem żołądkowym. Odwiedzałam wielu lekarzy, którzy przeprowadzali wiele badań, jednakże ani jeden nie był w stanie postawić diagnozy. W końcu, zalecono mi zażywanie Prevacidu, leku zabezpieczającego przed kwasami i udało mi się wrócić do normalnego funkcjonowania.

Około 8 lat później Prevacid przestał działać, więc gastroenterolog przepisywał mi wszelkiego rodzaju leki obniżające poziom kwasów w żołądku.. Nic nie pomagało! Przez następne 8 lat trzykrotnie przechodziłam zabieg endoskopii. Wpadłam w panikę – „jak to się dzieje, że żaden lekarz nie potrafi mi pomóc?!”.

Czułam się chora, przygnębiona i zmęczona. Nie wiedziałam, dokąd się zwrócić.
Zaczęłam szukać w Internecie wszelkich informacji na temat leczenia refluksu żołądkowego. Ostatecznie, znalazłam artykuły doktora Roberta O. Younga traktujące o tym jak zmiana trybu życia oraz diety, usunięcie z jadłospisu kwasowych pokarmów może przyczynić się do wyleczenia refluksu.

Wyszukałam i przeczytałam książki doktora, a potem zaczęłam wprowadzać zmiany dotyczące sposobu mojego odżywiania. Niemal od razu refluks zelżał. Ucieszyłam się! Czułam jak z każdym następnym tygodniem poprawia się kondycja mojego żołądka oraz jelit. Pozbyłam się zbędnych kilogramów, zyskałam niesamowite pokłady energii.

Zmieniło się także moje zachowanie – stałam się bardziej spokojna. Byłam zdrowa i szczęśliwa!

Teraz mam 47 lat i mogę zrobić ponad 20 pompek, podczas gdy wcześniej nie byłam w stanie zrobić 3. Każde ramię mogę naprężyć z obciążeniem około 7 kg, kiedyś były to może 3kg. Pierwszy raz w życiu ukończyłam bieg na 5 km. Śpię doskonale. Poza tym, zupełnie niedawno mając grypę, doszłam do zdrowia w zaledwie 4 dni lecząc się jedynie surowym czosnkiem.

Moje ciało sprawia, że jestem szczęśliwa, a wszystko to zawdzięczam doktorowi Youngowi. – jego przewodnictwu na ścieżce w kierunku dobrego zdrowia.

Spójrzcie na mnie teraz. Jestem wolna od wszelkich kwasowych leków, wolna od refluksu żołądkowego, zmęczenia chorób oraz nadwagi. Dr Robert O. Young odmienił moje życie.”

Elissa po zastosowaniu programu Cud pH

Elissa po zastosowaniu programu Cud pH

You may also like...