Masz problem z nadwagą? Sprawdź poziom zakwaszenia Twojego organizmu

Robert O. Young dokonał zdumiewającego odkrycia – nowe przyczyny powstawiania nadwagi i otyłości.

Jaka jest prawdziwa przyczyna otyłości?

Z badań doktora Roberta O. Younga wynika, że to zbyt wysoki poziom kwasowości jest odpowiedzialny za wzrost masy ciała i otyłość. Okazuje się, że aby przetransportować cząsteczki kwasów, organizm jest zmuszony wytwarzać w tym celu komórki tłuszczowe. Co to dla Ciebie oznacza? Że w taki właśnie sposób ratuje Twoje życie, przed zupełnym zniszczeniem przez kwasy komórek oraz narządów w Twoim ciele.

Duży poziom tłuszczu jest niejako symptomem, że poziom zakwaszenia w organizmie rośnie. Warto zwrócić na to uwagę. Za przyrost dodatkowych kilogramów obwiniamy zwolnioną przemianę materii i brak ruchu. Tymczasem przyczyna może być zupełnie inna. Duża grupa pacjentów dr Roberta O. Younga nie mogła wprost uwierzyć, że ich nadwaga może mieć związek z zachwianą równowagą kwasowo – zasadową w ich organizmie.

Jak sobie radzić z nadwagą?

Aby schudnąć, należy zacząć stosować alkalizującą dietę połączoną z wysiłkiem fizycznym. Tak wspomagany organizm szybko poradzi sobie z nadmiarem kilogramów. Dodatkowo, możesz zwiększyć efekt odchudzania regularnie pijąc zielone proszki, które produktem naturalnym, wyprodukowanym na bazie wyciągu z brokułów, dostarczającym potrzebną dawkę chlorofilu. Jest on znany jest z tego, że zmniejsza zakwaszenie w komórkach Twojego ciała.

Ponadto instalując na kranie jonizator wody, masz pewność, ze Ty i Twoja rodzina pijecie zdrową, pozbawioną zanieczyszczeń wodę, która także przyczynia się do przywrócenia równowagi kwasowo – zasadowej w komórkach Twojego ciała.

Działaj kompleksowo, stosując dietę alkaliczną, która jest połączeniem zdrowej wody i żywności, które wspomogą Twój organizm w regeneracji i przywróceniu w nim harmonii. Pamiętaj o spożywaniu wysokiej jakości białka, ponieważ bez niego nie uda się synteza m.in. enzymów i hormonów. Gdy odzyskasz równowagę kwasowo – zasadową Twoje ciało w sposób naturalny odnajdzie właściwą dla siebie wagę.

You may also like...