Jakie działanie mają

Oto kilka interesujących informacji na temat soli mineralnych, które są niezbędne dla zachowania zdrowia

  1. W naszym organizmie jest około 450 gram soli mineralnych. Każdego dnia musimy uzupełniać sól, by zredukować zakwaszenie organizmu i uzupełnić jej niedobory.

  2. Sole mineralne ma ważną rolę w takich procesach, jak trawienie pokarmu, przesyłanie sygnałów nerwowych i praca mięśni. Organizm pracuje prawidłowo tylko wtedy, gdy zachowujemy prawidłowy stosunek soli i płynów w ciele. Stosowanie zasadowych soli to prosty sposób na uzupełnienie niedoborów.

  3. Sole zasadowe mają bardzo dobry smak i doskonale rozpuszczają się w wodzie. Ich smak jest wyraźny i można ich używać w niewielkiej ilości.

  4. Minerały dostarczają Twojemu organizmowi wapnia i magnezu. Zakup soli mineralnych w formie proszku jest znacznie tańszy, niż tabletek.

  5. Gdy czujesz się zmęczony lub masz ochotę na coś słodkiego, prawdopodobnie brakuje Ci minerałów.

  6. Aniony i kationy zawarte w tym preparacie są konieczne do życia. Wszystkie organizmy zawierają te składniki, których dostarczysz za pomocą tego preparatu.

  7. Sól ma pozytywne działanie na komunikację pomiędzy komórkami i wspomaga układ nerwowy.

  8. Najważniejsze działanie minerałów polega na tym, że odkwaszają organizm. Dzięki temu można znacznie zmniejszyć ryzyko wystąpienia różnych chorób. Według doktora Roberta Younga, jest tylko jedna choroba – zakwaszenie organizmu.

Jeśli Twoja dieta jest daleka od idealnej i spożywasz dużą ilość białek, węglowodanów i niezdrowych tłuszczów, uzupełnienie diety w produkty doktora Younga może być dla Ciebie pierwszym krokiem ku zdrowiu. Dzięki solom o działaniu odkwaszającym, uzupełnisz niedobór soli mineralnych i zmniejszysz zakwaszenie organizmu.

Przez wiele lat uczono nas, że sól jest niezdrowa i że jej spożywanie prowadzi do problemów z nadciśnieniem. Badania doktora Roberta Younga wskazują na coś zupełnie innego – sól to życie.

You may also like...