Historia Julii – jak można pozbyć się depresji dzięki diecie

Lekarze zajmujący się Julią twierdzili, że nigdy nie pozbędzie się ona problemów zdrowotnych, bo jej układ odpornościowy pracuje w nieprawidłowy sposób.

Julia przyjmowała tyle leków, że jej całe ciało było w śladach po igłach. Jej marzeniem było zajście w ciąże, jednak mimo leczenia hormonalnego, nie mogła się doczekać dziecka.

Pewnego dnia przeczytała o diecie zasadowej i dowiedziała się, że jeśli chce być zdrowa, musi zacząć od oczyszczenia organizmu. Po zastosowaniu diety odkwaszającej poczuła nie tylko, że jej organizm jest zdrowszy – miała wrażenie odnowy duchowej.

Wcześniej cierpiała na depresję, była zmęczona i nie miała na nic siły, natomiast po wprowadzeniu diety zasadowej, poczuła przypływ sił.

Siedem miesięcy po rozpoczęciu odkwaszania zaszła w ciąże. Było to dla niej prawdziwym cudem, bo wcześniej usilnie starała się mieć dziecko i nie udawało się.

Dziecko urodziło się zdrowe i gdy tylko odstawiła je od piersi, zaczęła podawać mu naturalne produkty. Julia ma nadzieję, że dzięki diecie zasadowej, jej dziecko nie będzie cierpiało tak, jak jego matka.

Julia opisała swoją historię w książce „Próbowałam już tylu diet… przełomowy program uzdrawiający. Cud równowagi pH” . Możesz ją kupić w naszym sklepie internetowym.

You may also like...