Czerwone krwinki to podstawowe komórki macierzyste!

Krew tworzy się w systemie krwionośnym jelita cienkiego, gdzie dociera jedzenie w płynnej postaci – co pozwala krwi czerpać z takich składników jak chlorofil, wielonienasycone oleje, alkaliczna woda oraz sole mineralne o pH równym 8,4.

Zupełnie tak jak na zdjęciu przedstawiającym majestatyczną wielką sekwoję od spodu, to właśnie korzenie mają kluczowe znaczenie dla budowania zdrowego pnia, gałęzi, łodyg oraz liści lub igieł. Drzewo jest TYLKO na tyle zdrowe, na ile zdrowe są jego korzenie i analogicznie organizm jest tak zdrowy, jak system korzeniowy jego jelita cienkiego.

Nowoutworzona krew z jelita cienkiego płynie bezpośrednio z powrotem do serca, a następnie do płuc, gdzie wzbogaca się o alkaliczny tlen i znowu wraca do serca, a potem wpływa do dużego obiegu.

Nowa krew dociera do mięśni, do kości, do gruczołów lub narządów jeżeli są skurczone, a potem przemienia się w zdrowe mięśnie, kości, gruczoły lub komórki narządów.
Ładunek elektryczny krwi jest spolaryzowany ujemnie, co oznacza, że będzie ona zawsze płynąć do przeciwległego dodatniego bieguna. KAŻDA komórka organizmu skurczona lub zniszczona zawsze przyciąga krew. DLACZEGO? Ponieważ każda skurczona lub zniszczona komórka jest naładowana dodatnio i przyciąga przeciwne ładunki. Kiedy się skaleczysz, co wypływa z rany? Krew! Czym staje się krew zaraz po tym? Skrzepem, z którego powstaje nowa skóra, nowa tkanka nerwowa i mięśniowa! Czy już rozumiecie? To podstawowe prawo fizyki – przeciwieństwa się przyciągają! A jeżeli tego nie robią – organizm jest CHORY!

Mięśnie, kości, gruczoły i narządy – wszystkie powstają z krwi, NIE z białek!!! Dlatego podkreślam: żeby zbudować zdrowe mięśnie i kości albo przywrócić do porządku gruczoły i organy – MUSIMY ZADBAĆ O ZDROWĄ KREW. Jedynym sposobem na dokonanie tej sztuki jest przestawienie się na zdrowe, alkaliczne jedzenie i wodę, które razem będą umacniać zdrowe, alkaliczne środowisko w przewodzie jelita cienkiego!

CZY wiedzieliście o tym, że zostaliście stworzeni z JEDNEJ KROPLI KRWI?

Ażeby dowiedzieć się więcej CZYTAJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE I LAJKUJCIE – książki dostępne w naszym sklepie:”Próbowałam już tylu diet… Przełomowy Program Uzdrawiający„, „Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy Program Odchudzający” oraz „Diabetyczna rewolucja”.

You may also like...