Co się stało z epidemią ptasiej grypy? Prawdziwe przyczyny ptasiej grypy

Pomimo obaw naukowców, okazuje się, że napięcie związane z ptasią grypą, która mogła by być zabójcza dla ludzi, nie migruje przez świat wraz z gromadami dzikich ptaków.

Tysiące dzikich ptaków zostało przebadanych w krajach na różnych szerokościach geograficznych. Wirus nie pozostawił żadnego śladu w Afryce, w nielicznych przypadkach został wykryty w Europie. Naukowcy nie znaleźli odpowiedzi na pytanie, dlaczego ptasia grypa nie roznosi się ani szybciej, ani szerzej w dzikich rejonach (dla tych, którzy rozumieją Nową Biologię nie stanowi to zagadki).

Ponad 13,000 dzikich ptaków przebadano od lutego 2007 do maja 2007 roku w Holandii, która jest swoistym centrum przesiadkowym. Żaden z ptaków nie był zainfekowany wirusem. Unia Europejska zdecydowała się zmniejszyć restrykcje, ale w dalszym ciągu obligowała farmerów do ścisłej kontroli drobiu w gospodarstwach znajdujących się w bliskiej okolicy rezerwatów ochrony przyrody oraz w obszarach delty rzek.

Pomimo wszystkich tych tchórzliwych ostrzeżeń, które formułowali tak zwani “eksperci ds. zdrowia”, epidemia ptasiej grypy, o której mówiono, że jest w stanie zabić około 2 milionów Amerykanów – okazała się być sprawą pokroju balona nadmuchanego gorącym powietrzem, który nagle sflaczał. Kiedy zdajesz sobie sprawę z prawdziwej przyczyny wszystkich chorób, którą jest nadmierne zakwaszenie krwi oraz tkanek spowodowane niezdrowym sposobem życia, jedzenia i myślenia, możesz ze sporą dozą przekonania powiedzieć, że cały ten wymyślony wirus ptasiej grypy ma na celu jedynie skłonienie ludzi do kupowania większej ilości leków. Wielkim korporacjom bardziej zależy na pieniądzach, niż na ochronie naszego zdrowia.

Ażeby znaleźć więcej informacji oraz prawdę na temat wirusów, przeczytaj naszą książkę “Sick and Tired” (książka nie jest jeszcze dostępna w języku polskim, prace nad jej wydaniem trwają).

Odniesienia:

New York Times, 11 Maj 2006
Boston Globe, 11 Maj 2006
USA Today, 11 Maj 2006
Sick and Tired, 1999
The pH Miracle, 2002

You may also like...