Bruce pokazuje jak obniżyć poziom cholesterolu

Bruce miał dużą nadwagę – przy średnim wzroście ważył aż 128 kilogramów i miał wysoki cholesterol. Jego organizm był wyczerpany z powodu spożywania zasadowego pożywienia, dlatego pojawiły się takie objawy, jak bóle stawów i uczucie zmęczenia. W tym czasie stosował między innymi dietę wysokobiałkową.

Dzięki programowi Cud pH udało mu się całkowicie zmienić swoje życie. Najpierw zaczął pić zielone drinki i krople odkwaszające pH. Jadł dużo kiełków sojowych i oczyszczał się glinką montmorylonitową, dzięki czemu schudła aż 24,5 kilograma w ciągu pięciu miesięcy. Gdy zbadał poziom cholesterolu, był bardzo zaskoczony – spadł on z 225 do 185.

Kontynuowanie diety sprawiło, że schudł do 102 kilogramów i poczuł się o wiele lepiej. Dzięki diecie, przestały go boleć stawy i miał lepszą koncentrację. Poprawa była bardzo widoczna – ludzie zaczęli się go pytać co zrobił, że aż tak się zmienił. Odpowiedź jest prosta – wpłynęła na to nowa dieta.

„Próbowałam już wszystkiego, żeby schudnąć… Przełomowy program odchudzający – cud równowagi pH” to książka, w której znajdziesz więcej historii na temat działania diety odkwaszającej. Kupisz ją w naszym sklepie internetowym.

You may also like...