Antybiotyki, probiotyki i suplementacja enzymatyczna to zgniła ideologia

Jelitowe bakterie i grzyby są jak pasożyty – żywią się Twoją energią i pozostawiają po sobie zakwaszające produkty uboczne przemiany materii. W efekcie tego czujesz się zmęczony i chory.

Nie istnieje taka kategoria jak dobre bakterie czy dobre grzyby. Istnieją dowody, że są one powodem złego samopoczucia oraz różnych chorób. Bakterie, drożdże, pleśń, glony, grzyby oraz ich produkty przemiany materii rodzą się w nas i z nas.

Czy w basenie muszą żyć bakterie, drożdże i glony, aby znajdująca się w nim woda pozostała czysta i zdrowa? Organizmy te znajdują się zwykle w stojącej wodzie, na etapie jej psucia. Rodzą się one w produktach ubocznych przemiany materii. Namnażają się we własnych kwaśnych odpadach.

Bakterie, drożdże, pleśń i glony są objawem rozkładu, nie jego przyczyną. Pomysł przyjmowania ich do organizmu jest co najmniej niemądry.

Enzymy to inaczej odpady powstałe z gnijącej materii lub moczu. Wszystkie antybiotyki to enzymy pochodzące z rozkładu lub gnicia materii. Najprostszym przykładem jest np. penicylina, która jest kwasowym produktem ubocznym lub enzymem z drożdży Penicillium. Kiedy przyjmujesz jakiś antybiotyk, przyjmujesz kwasowy produkt uboczny fermentacji. Przyjmujesz do swojego organizmu zakwaszającą truciznę. Zagraża to bezpośrednio alkalicznemu pH w jelitach, krwi oraz tkankach.

Poprzez złą dietę i styl życia sam narażasz się na rozwój bakterii, grzybów, glonów i pleśni. Przez te drobnoustroje ludzie cierpią na różne choroby grzybicze czy próchnicę. Sam wprowadzasz do swojego organizmu coś, co wyniszcza Cię od środka.

Świat medycyny – lekarze w szpitalach i przychodniach, oni wszyscy wierzą, że przyjmowanie bakterii, grzybów, pleśni i glonów leczy.

Tak naprawdę kluczem do zrozumienia swojego organizmu, utrzymania zdrowia i dobrej kondycji jest zrozumienie, że nasze ciało jest alkaliczną świątynią i nie należy go zakwaszać. Kiedy uda Ci się utrzymać zasadową konstrukcję ciała? Za sprawą alkalicznego trybu życia i diety. Dzięki temu możesz być zdrowy i mieć dobrą kondycję.

Nie ma innej drogi do osiągnięcia tego idealnego stanu zarówno fizycznego, jak i duchowego. Pamiętajcie, istnieje tylko jedna choroba i jest tylko jeden sposób jej wyleczenia i zapobiegania.

Tą chorobą jest nadmierne zakwaszenie organizmu – jelit, krwi i tkanek. Wszystko z powodu złego stylu życia, złej diety i złego myślenia.

Istnieje tylko jeden sposób, aby osiągnąć i utrzymać stan prawdziwego zdrowia, energii, witalności i kondycji – alkaliczny styl życia i dieta nazywana cudem pH. Dieta nieśmiertelności.

You may also like...